הכפפות הכמעט בלתי ניתנות להריסה של הכוחות המיוחדים סוף סוף הגיעו לישראל

20/09/2023 | דניאל שפיגל

סיכום: זוג כפפות טקטיות שבעבר היו הפריווילגיה של כוחות צבאיים מיוחד בלבד הפכו לזמינות לציבור הרחב בפעם הראשונה. האם הן מצדיקות את כל הרעש? בואו רק נגיד שהם כבר מכרו 200,000 יחידות והמספר רק הולך וגדל. אז, ספויילר, הן כן.  אתם יכולים להשיג את ה Master Glovesשלכם ב50% הנחה ומשלוח חינם לכל העולם. 

נמאס לכם מכפפות בגודל אחד לכולם שלא באמת מתאימות אף פעם? אתם עובדים בעבודה פיזית ונמאס לכם להחליף כפפות כל חודשיים בכלל בלאי שימוש? בא לכם פשוט לתת אגרוף לקיר בכעס בלי לסבול מההשלכות של האגרוף שלכם מתפוצץ מכאבים אחר כך? אז יש לכם מזל, כי הכפפות הצבאיות האלה סוף סוף כאן לפתור את כל הבעיות שלכם.

דמיינו את זה. אתם בגינה שלכם. שתיתם מספיק מים. אתם לובשים את הכפפות שלכם. אתם מוכנים לעשות קצת עבודה. הקרשים האלה שהייתם צריכים להזיז כבר מזמן לא יזוזו לבד. אז אתם יוצאים לעבוד. קרש אחד. קרש שני. ואז אתם מרגישים את זה. כאב דקירה עז. באחד מהקרשים היה מסמר בולט והוא חדר בלי בעיה את הכפפה שלכם. ואם זה לא היה מספיק, שבב עץ גם נכנס לכל הסיפור הזה ולתוך האצבע שלכם כדי למרר אתכם עם עוד קצת כאב ותסכול.

וגם בדיוק קניתם את הכפפות האלה! במיוחד למטלה הזו! הן חדשות! אנחנו מסוגלים להכין אפודים שעוצרים כדורים שעפים במהירות הקול, אבל אנחנו לא יכולים להכין כפפות שיתנגדו לשבב עץ מסכן?! אז תאמת… שאנחנו יכולים. פשוט לא יכולתם להשיג אותם עד עכשיו.

 

הסוד נחשף:

קוראים להם Master Gloves. אין צורך בשמות מפוצצים, רק תיאור פשוט. הן ציוד קבוע של צבאות ברחבי העולם, אבל העיצוב והייצור המדויק שלהם היה סוד שמור היטב. עד עכשיו.

הן עשויות מהחומרים הקשוחים ביותר, כמו עור מיוחד וקוולאר, אבל בלי להגביל את התנועתיות הטבעית. קל לראות למה הצבא מעריך אותן כל כך. הן בעצם בנויות לשרוד שדה קרב, אבל עכשיו הן סוף סוף שוחררו לשימוש הציבור הרחב בחזית הביתית.

אבל הן באמת כל כך טובות? הם טוענים שאי אפשר להשמיד אותן. החלטנו לבדוק את הטענה הזו…

 

חסינות כמעט להכל?

בתיאוריה, אנחנו יכולים להכין כפפות פשוט מפלדה מוצקה והיד שלכם תהייה מוגנת מאוד. אבל אז לא תוכלו להשתמש ביד שלכם. הבעיה בתכנון כפפות היא מציאת נקודת האיזון בין הגנה, גמישות וחופש תנועה.

ופה נכנסות ה Master Gloves. במשך שנים שיטת הייצור שלהם הייתה סוד של התעשייה הצבאית, אבל עכשיו שהוא נחשף, כולנו יכולים להתפעל מהעוצמה והיופי שלהן.

זו רק טעימה ממה שה Master Gloves מסוגלות לו:

סופר עמידות – עשויות ממיקרופייבר מדרגה עליונה, תפורות פעמיים, עור וקוולאר. כמעט בלתי ניתנות להריסה.

אנטי-החלקה – שכבת PU מיוחדת מספקת חיכוך ואחיזה מצוינים.

עמידות במים

✅ קלות להפליא

✅ לא מגבילות את התנועה הטבעית של היד והאצבעות.

✅ עובדות עם מסכי מגע!

✅ מגיעות במספר מידות לכל סוגי הידיים.

זרקו כל מה שהיה לנו במשרד עליהן. מהדקים, סכינים יפניות, סכיני מטבח, קירות גבס, הכול על ה Master Gloves ושפן הניסיונות שלנו לא הרגיש בכלל שאנחנו עושים משהו. אפילו לא שריטה. על הכפפות. קיר הגבס זה סיפור אחר לגמרי.

 
 

כמה עולים Master Gloves?

אוקי אז הכפפות נראות פצצה, אתם אומרים. גם אנחנו רוצים להיות גיבורי על, אתם אומרים. אבל כמה זה יעלה לנו? אנחנו צריכים להיות ברוס וויין כדי להרשות אותן לעצמנו? אז לא, לא אתם לא צריכים להיות מיליארדרים נדבנים. ה Master Gloves עולות בדרך כלל ₪ 316 בסך הכול. יותר ממחיר הוגן לכפפות שליטרלית יעמדו במבחן הזמן. אבל החברה שעומדת מאחורי ה Master Gloves רצתה לעשות כמה שיותר רעש, ומבצע ההשקה שלכם מגיע עם 50% הנחה ומשלוח חינם לכל העולם! כעת תוכלו לרכוש MasterGloves במחיר ₪ 158 בלבד.

ה Master Gloves הן פלא הנדסי טהור ואנחנו מבינים למה ניסו לשמור עליהן בסוד כל כך הרבה זמן. אם אתם רוצים להרגיש כמו בטמן, או שסתם נמאס לכם לגמרי מכפפות זולות שבקושי אפשר להחזיק אתן מקל, אז אתם בהחלט תרצו להשיג זוג של Master Gloves. תשיגו אותן כל עוד הן במבצע!

 

אבל אל תקשיבו רק למילה שלנו! האנשים האלה אהבו את Master Gloves:

“לבנות את הפרגולות והמדרגות להנאתם של אנשים אחרים זה עבודה ששוברת את הגב. אבל היא גם שוברת את הידיים. אשכרה עשיתי כבר שתי ניתוחים ביד בגלל הכפפות המעפנות שהשתמשנו בהם. ברגע שראיתי את הפרסומת לכפפות האלה קניתי אותם ישר. עכשיו אני יכול לעשות חור עם האגרוף שלי בפרגולה החדשה שבניתי לכם. אני לא אעשה את זה. אבל אני יכול.”

“יש בעלי אופנוע שהכפפות שלהם מחזיקות איזה עשור. אני לא אחד מהם. אני מתעלל בהם וכל זוג שקניתי החזיק איזה שלושה חודשים בלחץ. אבל החדשות האלה… וואו כבר העברתי אותם כמה מכשולים והן לא דומות לשום דבר שהיה לי עד עכשיו.”

“אני זוכר כמה אהבתי את אלה כשהייתי בקרבי. זה פשוט פשע שלא נתנו לנו לקנות כאלה גם לבית בזמנו, אבל הנה הזמנים משתנים. ההרגשה כשלובשים אותן אי אפשר לתאר אותה. מרגישים כמו גיבור על.”

 

מסקנה: כדי לכם להשיג Master Gloves?

אתם לא רוצים להרגיש כמו גיבורי על?! כן. 100%. ה Master Glovesהן הכפפות המתקדמות ביותר בעולם בלי שום תחרות וסוף סוף לא צריך להיות חייל קרבי כדי ליהנות מהכוח שהן נותנות. עם המבצע שלהן בנוסף לכל זה היינו יוצאים מאוד לא בסדר אם לא היינו אומרים לכם ללכת להשיג אותם כבר עכשיו לפני שהמבצע או המלאי יגמרו!

יתרונות:

  • לא מגבילות את טווח התנועה הטבעי של האצבעות
  • ציפוי קוולאר לאקסטרה הגנה
  • עיצוב הגנה לאצבע מכל הכיוונים
  • עמידות למזג אוויר
  • תומכות במסכי מגע

חסרונות:

  • זמין רק באתר הספק הרשמי

 

איך משיגים:

עכשיו שאתם יודעים שיכול להיות לכם אגרוף ברזל בלתי שביר, בטח כבר מגרד לכם להשיג איזה זוג, אז הנה הצעדים הפשוטים:

  1. אנחנו ממליצים להזמין Master Gloves מקוריות מהאתר הרשמי כאן.
  2. לבשו אותן, תרגישו את הכוח, תנו כמה אגרופים לקירא, תחליפו כמה צמיגים ושברו כמה חלונות (רק באופן חוקי כמובן)

מבצע מיוחד: קבלו 50% הנחה ומשלוח חינם!

לחצו כאן לממש את 50% ההנחה ומשלוח בינלאומי חינם על ה Master Gloves שלכם >>>